Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 24 липня
   
 

Мешканцям району до відома

Згідно з Порядком надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг, затверджених постановою КМУ від 31.01.07 № 80, органи праці та соціального захисту населення можуть направляти інвалідів для проходження професійного навчання до центрів професійної реабілітації. Підготовка інвалідів та послуги (харчування, проживання, медичні процедури) у зазначених центрах та спеціалізованих навчальних закладах здійснюється безкоштовно. Громадянам з інвалідністю пропонується широкий вибір спеціальностей та професій, що є актуальними на ринку праці. Особам, які успішно виконали вимоги державної кваліфікаційної атестації, після завершення навчання присвоюється відповідний освітньо – кваліфікаційний рівень та видається свідоцтво встановленого зразка.

     

1.        Кримська республіканська установи „Міжрегіональний центр трудової, медико-соціальної та професійної реабілітації інвалідів” (м. Євпаторія),

2.        Вінницький міжрегіональний Центр професійної реабілітації інвалідів „Поділля” (м. Вінниця),

3.        Східний центр професійної реабілітації інвалідів (Донецька обл., м. Дружківка),

4.        Донбаський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів (Донецька обл., м.. Краматорськ),

5.        Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів (м. Бердянськ),

6.        Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (Київська обл., с. Лютіж),

7.        Міжрегіональний центр професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів (м. Луганськ),

8.        Міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів (м .Львів),

9.        Одеський центр професійної реабілітації інвалідів (Одеська обл., с. Холодна Балка),

10.    Рівненський обласний центр професійної реабілітації інвалідів (Рівненська обл., с. Олександрія),

11.    Уманський центр професійної реабілітації інвалідів (Черкаська обл.., м. Умань),

12.    Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів (м. Чернівці).

 

 

 Більш детальну інформацію про місцезнаходження найближчого Центру професійної реабілітації інвалідів, спеціальності підготовки та строки навчання можна дізнатись у спеціаліста  управління праці та соціального захисту населення Київської районної в м. Полтаві ради, за адресою вул. Ст. Халтуріна, 13, каб. 22, або зателефонувавши за тел. 2-78-29.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року