Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 2 квітня
   
 

Мешканцям району до відома

                                                                Шановні мешканці району!

 

           Управління Пенсійного фонду Київського району в м. Полтаві проводить системну роботу по запобіганню та виявленню фактів корупції серед працівників.

           Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", який набрав чинності з 1 липня 2011 року та інших антикорупційних нормативно-правових актів, визначені посадові особи, на яких покладено обов'язки щодо запобігання та виявлення корупції.

            Зазначеним законом передбачена також можливість участі громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупції, яка дає право громадянам повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних правопорушень державними службовцями, правоохоронні органи, а також органи державної влади.

             З метою забезпечення виконання завдань по запобіганню і протидії корупції в органах Пенсійного фонду України, просимо повідомляти нас про відомі Вам факти вчинення корупційних діянь посадовими особами управління.

             Наявну у Вас інформацію Ви можете надати відповідальним особам з питань запобігання та виявлення корупції в управлінні Пенсійного фонду Київського району в м. Полтаві

        

          КАДУШКІНІЙ Тетяні Віталіївні – першому заступнику начальника управління, т. 50-06-34, або

         

          ДУБОВИКУ Івану Михайловичу – головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, тел. 56-57-76.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz