Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 8 квітня
   
 

Мешканцям району до відома

В умовах зміцнення фінансової стабільності пенсійної системи актуальною є боротьба із виплатою заробітної плати у «конвертах» та реалізація гарантій оплати праці робітників. Одним із основних резервів зростання власних коштів та ліквідації дефіциту Пенсійного фонду є легалізація заробітної плати та трудових відносин. Однак практика виплати заробітної плати у «конверті», на жаль, існує й досі.

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Проте випадки, коли юридичні особи та фізичні особи-підприємці ухиляються від сплати єдиного соціального внеску не поодинокі. І це має свої наслідки. Працівник, який отримує заробітню плату у «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів, які б підтвердили розмір своєї заробітної плати та трудового стажу.

Отримуючи заробітну плату у «конверті», люди позбавляють себе не лише пенсійного забезпечення у майбутньому, а й соціальних гарантій сьогодні. Насамперед це стосується оплати лікарняних, включаючи догляд за хворою дитиною і допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами, виплати втраченого заробітку у зв'язку із втратою працездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплати допомоги по безробіттю. А головне – громадяни через несплату внесків втрачають стаж і можливість одержання заробленої пенсії за віком, по інвалідності, у зв'язку із втратою годувальника та інших випадках, передбачених законодавством.

Варто зазначити, що згідно із нормами українського законодавства розмір майбутньої пенсії людини безпосередньо залежить як від розміру заробітної плати, так і від страхового стажу. Оплата заробітної плати на мінімальному рівні або менше – пропорційно впливає на розмір призначеної пенсії.

Заробітна плата, яка виплачується у «конвертах» – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки для працівника.

З 2000 року в Україні діє система персоніфікованого обліку, яка надає кожній застрахованій особі можливість безоплатно отримувати відомості про себе: з якої суми заробітної плати, скільки та за який період сплачено за неї роботодавцем до Пенсійного фонду страхових внесків. Ця система дозволяє застрахованій особі контролювати процес формування своєї майбутньої пенсії, вимагаючи від роботодавця своєчасної та повної сплати внесків.

Наразі повідомляємо, що з метою отримання інформації, яка стосується пенсійної системи, можна зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua). Веб-портал електронних послуг призначений для надання можливості громадянам України – зареєстрованим користувачам цього Веб-порталу – отримувати виписку із системи персоніфікованого обліку або пенсійної справи, а також записатися на прийом, надіслати запит на підготовку паперових документів та подати звернення.

Детальнішу інформацію ви можете дізнатися за телефонами: 2-95-36 (Полтавський район), 56-59-75 (Київський район), 51-32-65 (Подільський район), 63-31-14 (Шевченківський район).

 

Полтавське об'єднане управління Пенсійного

фонду України Полтавської області

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz