Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 26 червня
   
 

Мешканцям району до відома

Виплата компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільговим категоріям громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км)

Кількість поїздок, вартість яких компенсується з обласного бюджету:
не більше 40 поїздок на рік на міжміських внутрішньообласних маршрутах
не більше 10 поїздок на рік на міжміських міжобласних маршрутах

Пільговик звертається за місцем реєстрації до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та подає:
- проїзні документи на проїзд в автомобільному транспорті міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) із зазначенням прізвища та ініціалів пільговика та номера посвідчення (проїзний квиток з фіскальною пам'яттю);
- пред'являє паспорт та пільгове посвідчення;
- заповнює Заяву про виплату компенсації з обов'язковим зазначенням способу виплати.

Спеціаліст з прийому:
- перевіряє відповідність даних, зазначених у квитках, даним оригіналу паспорту та пільгового посвідчення;
- перевіряє місце реєстрації згідно паспорту;
- реєструє документи у журналі реєстрації;
- перевіряє правильність заповнення Заяви;
- передає документи на опрацювання відповідальному спеціалісту управління праці та соціального захисту населення згідно реєстру.

Управління праці та соціального захисту населення:
- перевіряє факт перебування пільговика на обліку в ЄДАРП;
- визначає право пільговика на виплату компенсації згідно пільгового посвідчення, а саме, перевіряє статус пільговика та його належність до пільгових категорій, визначених пунктом 2 Порядку;
- визначає суму, що підлягає відшкодуванню відповідно до вартості квитка та розміру пільг передбачених чинним законодавством;
- веде облік поїздок та контроль їх кількості;
- готує списки та до 1, 10, 20 числа направляє скановані копії Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області.

Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області:
- на підставі отриманих списків щомісячно до 5, 15, 25 числа проводить нарахування суми для відшкодування пільговику;
- на підставі нарахованих сум реєструє фінансові зобов'язання в органах Казначейської служби та готує заявку до Департаменту фінансів облдержадміністрації;
- виготовлені виплатні документи направляє на банківські установи (державне підприємство поштового зв'язку) для зарахування на вкладні рахунки пільговиків (виплати за місцем проживання пільговика).

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року