Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 21 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Інформація щодо змін у пенсійному законодавстві з 01 жовтня 2011 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Київської районної в м. Полтаві ради інформує, що з 1 жовтня 2011 року пенсії українцям призначають і перераховують по – новому.

Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»   внесено зміни до 22 законів.

Нові вимоги до пенсійного віку та страхового стажу

Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне  страхування» (у новій редакції) особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років та за наявності страхового стажу не менше як 15 років.

Установлено один пенсійний вік для жінок і чоловіків: 60 років. Окрім цього, якщо раніше для призначення пенсії за віком достатньо було 5 років страхового стажу, то для осіб, яким призначатимуть пенсії за віком після 1 жовтня, треба буде мати страхового стажу не менше як 15 років.

До досягнення 60-річного віку право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження й старші після досягнення такого віку:

— 55 років ті, що народилися до 30 вересня 1956 року включно;

— 55 років 6 місяців ті, що народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 березня 1957 року;

— 56 років ті, що народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня 1957 року;

— 56 років 6 місяців ті, що народилися з 1 жовтня 1957 року по 31 березня 1958 року;

— 57 років ті, що народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня 1958 року;

— 57 років 6 місяців ті, що народилися з 1 жовтня 1958 року по 31 березня 1959 року;

— 58 років ті, що народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;

— 58 років 6 місяців ті, що народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;

— 59 років ті, що народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;

— 59 років 6 місяців ті, що народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;

— 60 років ті, що народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.

  Пенсійний вік для чоловіків із 60 до 62 років поетапно (починаючи із січня 2013 року) буде підвищено тільки тим із них, які претендуватимуть на пенсію як державні службовці, науковці, посадові особи місцевого самоврядування та за іншими спеціальними законами.

Компенсаторні механізми

Жінкам, які народилися по 31 грудня 1961 року, після виходу на пенсію за віком встановлено підвищення розміру пенсії, обчисленого відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у розмірі 2,5 відсотка за кожні шість місяців пізнішого виходу на пенсію, починаючи з 55 років до досягнення 60-річного віку.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами) особі, яка набула право на пенсію за віком відповідно до цього закону та після досягнення пенсійного віку, передбаченого в абзаці першому частини першої статті 26 цього закону, виявила бажання працювати й одержувати пенсію пізніше, пенсію за віком призначають з урахуванням страхового стажу на день звернення за призначенням пенсії з підвищенням розміру пенсії за віком, обчисленої відповідно до статті 27 цього закону, на такі відсотки:

— на 0,5% за кожний повний місяць страхового стажу після досягнення пенсійного віку в разі відстрочування виходу на пенсію до 60 місяців;

— на 0,75% за кожний повний місяць страхового стажу після досягнення пенсійного віку в разі відстрочування  виходу на пенсію більше як на 60 місяців.

Право відстрочування часу виходу на пенсію матимуть особи після досягнення 60-річного віку.

Крім того, згідно з абзацом другим пункту 1 частини першої статті 45 вказаного закону, якщо в разі відстрочування часу призначення пенсії за віком не відбувається підвищення розміру пенсії за неповний місяць страхового стажу, то пенсію, обчислену з урахуванням статті 29 цього закону, призначають із дня, що настає після останнього дня повного місяця відстрочування часу виходу на пенсію, який зараховано до страхового стажу.

Призначення пільгових пенсій

Пенсії за віком на пільгових умовах і після 1 жовтня цього року будуть призначати.

Умови призначення таких пенсій передбачено в статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення». Це стосується, зокрема, працівників шкідливих та особливо шкідливих виробництв; шахтарів, трактористів, доярок; водіїв міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятих у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв.

Зниження пенсійного віку здійснюватимуть від раніше встановленого пенсійного віку для жінок (від 55 років).

У розділ XV Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» внесено зміни, відповідно до яких також збережено вік виходу на пенсію за віком жінкам:

— військовослужбовцям, котрі брали участь у бойових діях, а також тим, що стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих під час захисту Батьківщини або під час виконання інших обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті чи виконанням інтернаціонального обов'язку;

— сім'ям загиблих (померлих) військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ;

— багатодітним матерям і матерям інвалідів з дитинства;

— окремим категоріям громадян — хворим на гіпофізарний нанізм (ліліпутам) і диспропорційним карликам;

— інвалідам по зору I групи, сліпим та інвалідам з дитинства I групи.

У Законі України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» передбачено, що до 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше як 30 років та за умови звільнення з роботи. У цьому разі розмір їхньої пенсії, обчислений відповідно  до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього закону, зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

Зменшення розміру пенсії за віком застосовують протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду. Коли жінка, якій достроково призначено пенсію, до досягнення віку, передбаченого в статті 26 цього закону, працевлаштувалася, виплату дострокової пенсії на час роботи припиняють. У цьому разі після досягнення віку, передбаченого в статті 26 цього закону, відсоток, на який зменшено розмір пенсії, переглянуть з урахуванням кількості повних місяців страхового стажу, набутого за період роботи після дострокового виходу на пенсію.

Відсоток, на який було зменшено розмір пенсії, також може бути переглянуто з урахуванням відповідної кількості повних місяців страхового стажу, якщо жінка після досягнення віку, передбаченого в статті 26 цього закону, продовжує працювати й відмовилася від отримання пенсії.

Звертаємо увагу чорнобильців

До статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» також внесено зміни, відповідно до яких особам, які працювали або проживали на територіях радіоактивного забруднення, пенсії надають із зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

При цьому відповідне зниження пенсійного віку, передбачене цією статтею, застосовують також до завершення періоду збільшення віку виходу на пенсію (до 1 січня 2022 року).

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz