Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 21 лютого
   
 

Мешканцям району до відома

    На 1 січня 2014 року у Київському районі діє 130 підприємств зі шкідливими умовами праці, на яких працюють 16 тис. працівників. З них  4,9 тис. безпосередньо зайняті у шкідливих і небезпечних умовах.                                                                                                                                                                               Відповідно до вимог законодавства зазначені організації раз на 5 років проводять атестацію робочих місць за умовами праці. До графіку проведення атестації на 2013 рік було включено 28 підприємств. Проведено згідно графіку атестацію на 23 підприємствах. З них по 15 – чергова атестація; по 8 – первинна чи додаткова за результатами перевірок. На інших юридичних особах робочі місця зі шкідливими умовами праці відсутні, припинено діяльність тощо. Підприємства, що не провели атестацію робочих місць у встановлені строки відсутні.

  Протягом ІV кварталу проведено перевірки на 12 суб’єктах господарювання. На 6 підприємствах було виявлено й вже усунено порушення трудового законодавства. З питань, що відносяться до повноважень, надано 40 консультацій.

          Всього з початку року:

-         перевірено 61 підприємство;

-         виявлено й усунено порушення трудового законодавства на 42 підприємствах;

-         надано 168 консультацій.

    Серед організацій району, що достроково провели чергову чи первинну атестацію, вчасно і в повному обсязі надали відповідну інформацію: ТОВ “Стоп”, ТОВ “ПК “Газвидобування”.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року