Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 9 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Полтавське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проінформувало секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоту про те, що Регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Полтавській облсті 06.07. 2020 року були проведені лабораторні дослідження води поверхні водойм в місцях масового відпочинку населення м. Полтава.

       За результатами досліджень були виявлені відхилиння ( перевищення нормативного значення індексу лактозо позитивної кишкової палички від вимог ДСП 173-96 " Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів", а саме :

-         пляж №3 – вище і нижче місця купання;

-         пляж "Левада" – вище і нижче місця купання;

-         пляж "Вороніно" – вище і нижче місця купання.

  Суб’єктам господарювання, які утримують і обслуговують вищезгадані пляжі, було наголошено про те, що вони зобов’язані провести роз’яснювальну роботу серед відпочиваючих, щодо можливих наслідків купання на цих пляжах.

    В свою чергу, Київська районна в м. Полтаві рада, на теперішній час, рекомендує відпочиваючим утриматися від відвідування вищезгаданих пляжів.                                          

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz