Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 21 травня
   
 

Мешканцям району до відома

Управління праці та соціального захисту населення Київської районної в м. Полтаві ради надає інформацію щодо зміни порядку надання пільг особам 3 категорії  та дітям постраждалим від наслідків Чорнобильської катастрофи, відповідно до Закону України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України».

Відповідно до Закону України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» змінено  порядок надання пільги на встановлення телефону з оплатою 50% вартості його встановлення сім’ї, що має дитину – інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. З 1 липня 2015 року вказані пільги надаються з врахуванням  середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесеним до 3 категорії та сім’ям, у складі яких є діти постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, для визначення права на отримання пільг з безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів та безкоштовного зубопротезування, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання. та заповнити Декларацію про доходи сім’ї пільговика.

Адреса управління: м. Полтава, вул. Ст. Халтуріна,13 кімната № 5,6,7

Одним із батьків дитини, постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи надається:

- паспорт;

- ідентифікаційний  номер свій та членів сім’ї;

- довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення, затвердженого зразка;

- у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.

 

Громадянами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 категорії надаються такі документи:

- паспорт;

- ідентифікаційний номер свій та членів сім’ї;

- довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення затвердженого зразка;

- у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.

 

Додаткова інформація, та можливість попереднього запису на прийом за контактним номером телефону 2-77-28.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року