Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 25 лютого
   
 

Мешканцям району до відома

Посилення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб,

звільнених від відбування покарання.

Громадській контроль місць позбавлення волі є загальновизнаною необхідністю й умовою нормального функціонування і подальшого розвитку пенітенціарної системи. Головний принцип громадського контролю - забезпечення відкритості виправних установ для суспільства, представники якого беруть участь у вирішенні проблем забезпечення гуманних умов тримання, соціальної реабілітації засуджених. Спираючись на цей принцип, суспільство через спостережні комісії і громадські організації приймає на себе турботу над тими людьми, які порушили закон і показали, що не здатні жити за соціальними правилами і нормами. Засуджених позбавляють свободи лише на певний термін, ізолюючи від суспільства. Але по закінченню терміну покарання, або раніше, вони звільняються і повертаються назад з тими ж проблемами і ставленнями до правил суспільного проживання. Вони повертаються до тих умов і кола людей, де було вчинено злочин. 

У рамках виконання основних завдань, які покладені на спостережну комісію*, 20 березня 2012 року відбулось чергове засідання Спостережної комісії при виконавчому комітеті Київської районної в м. Полтаві ради.

Основні питання, які розглядалися під час засідання комісії:

1.     Звіт голови спостережної комісії за 2011 рік.

2.     Проведення ротації членів спостережної комісії з метою покращення ефективності роботи комісії.

3.     Обговорення плану роботи спостережної комісії на 2012 рік в рамках покладених на комісію завдань.

4.     Посилення контролю за дотриманням прав засуджених, які відбувають покарання в Полтавському слідчому ізоляторі УДПтСУ в Полтавській області.

5.     Забезпечення тимчасовим житлом звільнених з місць позбавлення волі, які не мають постійного місця проживання та доступу до ринку праці.

6.     Обрання заступника голови спостережної комісії.

 

* Основними завданнями спостережної комісій є:

1.      Організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

2.      Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян.

3.      Організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання.

4.      Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

  

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz