Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 24 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київської районної в  м. Полтаві ради

Адреса: 36007, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 76

Тел.:(05322) 665992, 662993,  E – mail: terc1601@i.ua

Режим роботи: Пн.-Чт. 8.00-17.15; Пт. 8.00-16.00
Обідня перерва: 12.00-13.00. Вихідний –Сб, Нд.

           Територіальний центр соціального обслуговування – це  державна установа, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, а також центром для психологічної підтримки та життєдіяльності пенсіонерів та інвалідів.

У територіальному центрі  функціонують:    

-  відділення соціальної допомоги вдома

-  відділення соціально-медичних послуг

- відділення соціально-побутової адаптації

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги
 

Відділення соціальної допомоги вдома обслуговує громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком:

- громадян похилого віку,

- інвалідів (які досягли 18-ти річного віку), крім осіб, які отримали інвалідність внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування.

- хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш, як чотири місяці).
            Відділення не здійснює соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Відділення соціальної допомоги вдома надає такі соціальні послуги:

1. Приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, доставка гарячих обідів, у тому числі з їдалень, кафе,інших закладів (підприємств) ресторанного господарства;

2. Придбання та доставка товарів з магазину або базару, доставка книг, газет, журналів, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються;

3. Виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів;

4. Допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, виконанні різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні, ремонті одягу та взуття, забезпеченні паливом;

5. Оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів;

6. Читання преси;

7. Допомога в обробітку присадибних ділянок ( не більше ніж 0,02 гектара);

8. Оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, будинку ветеранів, інших соціальних закладів;

9. Сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації;

10. Оформлення замовлень та організація контролю за своєчасним і якісним наданням послуг підприємствами торгівлі,  побуту, зв’язку, службами житлово-комунального господарства, закладами культури тощо;

11.  Вирішення за дорученням громадян, які обслуговуються, питань у державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях;

12. Інші питання.
           Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-тирічного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але  мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Обслуговування таких громадян здійснюється за плату, відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

Документи, які необхідні при зарахуванні на обслуговування:

1. Письмова заява громадянина;

2. Медичний висновок про нездатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах;

3. Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

4. Витяг з Реєстру правочинів про відсутність укладеного договору довічного утримання (догляду), виданий нотаріусом за наявності;

5. Копія довідки про встановлення групи інвалідності за наявності.

6. Довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення (для тих хто обслуговується за плату ).

 

Відділення соціально-медичних послуг обслуговує громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку) з частковим порушенням рухової активності, які частково не здатні до самообслуговування.

Відділення обслуговує громадян незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-медичних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримки її здоров’я.

У відділенні  надаються такі послуги:

- кабінет долікарняного огляду ( вимірювання тиску, пульсу, ваги тощо);

- лікувальна фізкультура;

- лікувальний масаж;

- заняття на тренажерах.

           Відвідувачі відділення також можуть стати студентами факультету «Здорового способу життя» «Університету третього віку», мета  та завдання якого залучити внутрішні ресурси відвідувачів для підвищення якості їх власного життя та формування активної життєвої позиції, підтримки фізичного здоров’я .

Документи, які необхідні при зарахуванні на обслуговування:

1. Письмова заява громадянина;

2. Медичний висновок про потребу в соціально-медичних послугах та відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі;

3. Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

4. Копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності).

 

Відділення соціально-побутової адаптації працює для підтримки життєдіяльності і  соціальної активності пенсіонерів, осіб з обмеженими фізичними можливостями, одиноких непрацездатних громадян.

У відділенні працює психолог, діє бібліотека, яка налічує понад 3тис. примірників книг. Цікава книга завжди сприяє психологічному розвантаженню.

З 2012 року діє «Університет третього віку» та налічує 4 факультети.

„Університет третього віку» – це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя, що допомагає пережити людям, які вийшли на пенсію, особистісну драму переходу від одного способу життя до іншого.

Особи похилого віку отримують необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчувають себе потрібними суспільству, усвідомлюють, що життя продовжується і межі пізнання не існує. А ще “Університет третього віку” дозволяє пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті роботою, клопотами і родинними проблемами, дає можливість познайомитися з новими цікавими людьми.

 Участь в учбовому процесі допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект.

            Факультети:

-         Декоративно-ужиткового мистецтва.

Пенсіонери знайомляться з різними видами прикладного мистецтва таким як вишивка стрічками та хрестом, бісероплетіння, виготовлення оберегів, мистецтвом орігами тощо.

-         Основ здорового способу життя.

Тут студенти-пенсіонери вчаться створювати дійсну гармонію здоров’я.

-         Новітніх інформаційних технологій.

В рамках факультету відвідувачі навчаються комп’ютерної грамотності, вчаться користуватися Інтернет – ресурсами та розширюють свої знання про функції мобільних телефонів.

З початку 2013 року діє факультет « Театр народного мистецтва ».

Студенти факультету займаються не лише хоровим співом, а й створюють театралізовані постанови під керівництвом заслуженого діяча культури Жданова Анатолія Івановича.

 Навчання для людей похилого віку проводиться згідно із затвердженими програмами та планами.

Документи, які необхідні при зарахуванні на обслуговування:

1. Письмова заява громадянина;

2. Медичний висновок про потребу в соціально-побутовій адаптації та відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі;

3. Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

4. Копія довідки про встановлення групи інвалідності за наявності.

 

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає різні види  соціально-побутових послуг малозабезпеченим непрацездатним громадянам похилого віку та інвалідам .

Основні види послуг:

1. Надання натуральної допомоги клієнтам територіального центру (продуктові набори, одяг та взуття бувший у вжитку, предмети першої необхідності).
2. Надання послуг клієнтам шляхом залучення їх до участі у благодійних обідах по відзначенню державних свят та пам’ятних дат, проведення благодійної підписки на місцеві газети, привітання у дні державних та релігійних свят, ювілеїв.
3. Ремонт одягу
4. Ремонт взуття
5. Послуги перукаря
6.  «Соціальне таксі» - перевезення інвалідів 1групи та інвалідів на візках до:

 -  лікувальних закладів;

-  державних, громадських підприємств, установ та організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських установ;

- на проведення офіційних заходів по відзначенню державних свят та для участі в культурно-масових заходах до відділень реабілітації тощо.

7.  Пункт прокату  технічних та інших реабілітаційних засобів.

  Вищезазначені послуги надаються безкоштовно та за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

 Документи, які необхідні при зарахуванні на обслуговування:

1. Письмова заява громадянина;

2.  Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

3. Копія довідки про встановлення групи інвалідності за наявності.

4. Довідка про доходи членів сім'ї або довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

 

           При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює  «Соціальний офіс», який створено з метою  поліпшення роз’яснювальної, інформативної, консультативної роботи щодо надання соціальних послуг пільговим категоріям населення, одержанню допомоги, пільг, субсидій, тобто всіх гарантій, передбачених чинним законодавством.

 

З метою підвищення ефективності та реального наближення соціального обслуговування населення віддалених куточків району (с. Яківці, с. Івонченці, с. Рибці) при територіальному центрі діють виїзні бригади, в склад яких входять спеціалісти різного напрямку.

 

 

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz