Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 24 липня
   
 

Мешканцям району до відома

У відповідності з програмами реабілітації, наданими МСЕК, з кожним інвалідом здійснюється співбесіда щодо виявлення його можливості та бажання працевлаштуватися, навчатися, або пройти професійну реабілітацію. Проводиться ознайомлення з переліком послуг, які надаються центром зайнятості, можливостями підбору роботи, допомога у визначенні виду професійного навчання для подальшого працевлаштування за професіями актуальними на ринку праці. Упродовж 9 місяців 2013 року на особистому прийомі в управлінні надано консультації 206 інвалідам з питань навчання та працевлаштування. До Полтавського міського центру зайнятості направлено 5 осіб з обмеженими можливостями, які виявили бажання працевлаштуватися. Крім того взято участь у 3 спільних семінарах (Управління праці та соціального захисту населення, Центр зайнятості, Фонд соціального захисту інвалідів), у загальноміській «Ярмарка вакансій». Управління здійснює відбір та направлення претендентів (у разі їх бажання) на професійне навчання у спеціалізовані навчальні заклади для осіб з обмеженими можливостями. Вказана робота проводиться в першу чергу з молоддю. Інвалідам з дитинства віком 17–25 років направляються інформаційні листи та телефонограми. З їх батьками проводяться співбесіди. На інформаційному стенді розміщено дані про умови вступу, спеціальності підготовки та строки навчання у закладах системи Міністерства соцільної політики України для здобуття професії (спеціальності). В результаті вжитих заходів управлінням було направлено 1 особу до Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової та медичної реабілітації. Інформація щодо всіх зазначених послуг розміщена на інтернет – сайті Київської районної ради. Спеціалістами управління на підприємствах району проводиться роз'яснювальна робота щодо обов'язковості створення робочих місць для інвалідів згідно встановлених нормативів.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року