Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 2 квітня
   
 

Мешканцям району до відома

Відповідно до бюджетної програми 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції » спеціалістами управління постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з серед осіб, щодо можливості отримання ними послуг з професійної адаптації. В 2018 році надано консультації 51 учаснику антитерористичної операції ( далі - АТО),

Щодо забезпечення законодавчо визначених гарантій  управління тісно співпрацює з  Полтавським міським центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, Полтавською обласною філією ГО «Товариство ветеранів АТО».

Для проходження професійної адаптації в 2018 році до управління надано 25 пакетів документів АТО;  16 пакетів документів учасників АТО, які виявили бажання щодо проходження навчання з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів категорій «В», «С», «СЕ», «D», 4 пакети документів учасників АТО - з підвищення кваліфікації за програмою «Основи комп’ютерної грамотності, програмування та веб-дизайну» та 5 пакетів документів учасників АТО - з підвищення кваліфікації за програмою «Англійська мова».

В результаті вжитих заходів було укладено 10 договорів з закладами освіти щодо проходження професійного навчання учасників АТО.

Всього впродовж 2018 року на вищевказані цілі використано коштів на суму 121329 грн.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz