Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 21 січня
   
 

Мешканцям району до відома

Ще 27 грудня минулого року після того, як на сесії районної ради не було затверджено бюджет району на 2020 рік, даючи доручення заступнику голови районної ради Контарчуку В.І. терміново скликати засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів, я закликав увесь депутатський корпус до консолідованої роботи.  Після призначення головою бюджетної комісії Сорокою В.Є. засідання на 8 січня поточного року, як голова районної ради я щиро очікував, що сьогоднішній день стане вирішальним у розв’язанні цієї проблеми. Однак мої сподівання не справдилися — засідання бюджетної комісії не відбулося через відсутність кворуму.

Взяти участь у сьогоднішній роботі постійної депутатської комісії з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів зголосилася чимала кількість представників депутатського корпусу, на засідання прибули усі розпорядники бюджетних коштів. До депутатів апелювала заступник голови районної ради-начальник управління соціального захисту населення Кобищан Н.О., яка наголосила на тому, що неприйняття бюджету вже на сьогодні ускладнює процес проведення тендерної процедури по закупівлі поштових послуг з виплати та доставки пільг і житлових субсидій, державних соціальних допомог, компенсацій та гарантій. У в разі наявності кворуму ми сьогодні мали змогу плідно і консолідовано попрацювати заради забезпечення безперебійного бюджетного процесу в районі, однак цього, на превеликий жаль, не сталося.

Я наголосив заступнику голови районної ради В.І.Контарчуку на необхідності продовжувати організаційне забезпечення роботи вищезгаданої депутатської комісії. Як тільки усі спірні питання буде усунуто, я невідкладно скличу сесію районної ради.

 Голова районної ради С.О.Синягівський

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz