Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
п’ятниця, 22 червня
   
 

Мешканцям району до відома

За даними реєстрації виконкому Полтавської міської ради в першому півріччі 2014 року було:

- укладено та зареєстровано колективних договорів – 32, що на 21 підприємство менше порівняно з відповідним періодом 2013 року (було - 53);

- внесено змін чи доповнень - 28, що на 16 підприємств більше порівняно з відповідним періодом 2013 року (було - 12);

- чисельність штатних працівників, охоплених дією колективних договорів – 11757 чоловік, що на 15 чоловік більше порівняно з відповідним періодом 2013 року (було - 11742). Рівень охоплення збільшився на 1%.

За результатами проведеного аналізу укладених та зареєстрованих колективних договорів в 2008-2013 році, було направлено 25 інформаційних листів  підприємствам, в яких термін дії раніше укладеного колективного договору закінчився.

Спеціалістами управління проведено 15 перевірок на підприємствах, де укладені колективні договори. В ході перевірок  визначено, що на 5 підприємствах за результатами атестації не розроблено Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці; на 2 підприємствах своєчасно не внесені зміни до колективного договору за результатами атестації; на 1 підприємстві не виконувались положення колективного договору щодо надання компенсації за роботу в шкідливих умовах праці. За результатами перевірок надано 21 рекомендацію щодо усунення виявлених порушень, по 17 з них порушення усунуто в повному обсязі. Інформацію про невиконання умов колективного договору направлено до Територіальної державної інспекції з питань праці, Теруправління Держгірпромнагляду. Одну особу Теруправлінням Держгірпромнагляду притягнуто до адмінвідповідальності.

Зокрема, протягом звітного періоду, вживалися заходи у напрямку сприяння збільшенню кількості укладених та зареєстрованих колективних догорів. Спеціалістами управління надавалась методична та консультативна допомога. Під час перевірок ініціювалось укладання колективного договору. 

        Проведено семінар-нараду, учасниками якої стали працівники бухгалтерії та кадрової служби, уповноважені особи трудового колективу, представники профспілки підприємств Київського району (11.04.14).

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року