Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 24 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Сьогодні Державна міграційна служба України є єдиним державним органом, уповноваженим, яка приймає, оформляє і видає паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а також виконує інші функції, визначені законодавством України про громадянство та імміграцію.

 Аналізуючи ситуацію в Полтавській області по наданню послуги з оформлення та видачі закордонного паспорта простежується тенденція до збільшення кількості поданих заяв. Так, за 11 місяців поточного року із відповідними заявами до Управління Державної міграційної служби області звернулося близько 27,5 тис. осіб, тоді як у минулому –19,8 тис., що на 39,8 відсотків більше.

Державною міграційною службою України вживаються заходи для спрощення та прискорення процедури оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. З цією метою було внесено зміни до законодавства, що дозволяє звернутися з отримання цієї послуги у будь-якому підрозділі Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області (який здійснює надання таких послуг), незалежно від місця реєстрації. Також відповідно до внесених змін тепер не має необхідності подання довідки з військових комісаріатів для чоловіків, які підлягають призову на військову службу.

Замовити послугу з оформлення закордонного паспорта в місті Полтава можна за адресою провулок Шкільний, 4.

Приміщення, де працює сектор з централізованого оформлення документів №1 Управління Державної міграційної служби області розташоване в центрі міста неподалік від стадіону «Ворскла» за Аграрною академією.

Створені необхідні умови для людей з обмеженими вадами та для зручності громадян у приміщенні встановлено банківський термінал, що дозволяє сплатити на місці необхідні послуги без комісії.

Документи, які необхідно при собі мати це оригінал паспорта громадянина України, облікову картку про присвоєння реєстраційного номера платника податку. Фотографування заявника відбувається при прийомі документів за допомогою обладнання Державної інформаційної системи.

За бажанням оформити документ можна за 20 робочих днів у звичайному порядку, або достроково – за 7 робочих днів. У першому випадку вартість зазначеної послуги складе 377,15 грн., у другому – 634,30 грн., не враховуючи пільг із сплати державного мита, наявних у заявника, або вартості супутніх послуг, що можна отримати за бажанням.

Детальнішу інформацію щодо переліку необхідних документів для оформлення закордонного паспорта, вартості зазначеної послуги, адресу та графік роботи підрозділів з прийому громадян можна знайти на офіційному веб – сайті ДМС України: dmsu.gov.ua., або отримати інформаційну консультацію, звернувшись до будь – якого територіального підрозділу Управління Державної міграційної служби області.

Управління Державної міграційної служби області застерігає громадян про небезпеку шахрайських дій з боку приватних фірм, які користуються необізнаністю населення, особливо з сільської місцевості, пропонують свої послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду закордон, внаслідок чого люди втрачають не лише час, а й гроші. Врешті громадяни змушені все рівно звертатися до підрозділів Державної міграційної служби за оформленням та отриманням паспортів.

Звісно вирішувати кожен має особисто : чи втрачати йому свої гроші та час, чи одразу звернутися до державного органу, який не лише видає документи, а й несе відповідальність за своєчасність та правильність їх оформлення, і забезпечує збереження персональних даних особи.

 

 

    Управління ДМС України в Полтавській області

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz