Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 24 липня
   
 

Мешканцям району до відома

Згідно із статистичними даними:

 - станом на 01.01.2014 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по 8 підприємствам району складала 5129,5 т. грн., в тому числі по 3 економічно активним підприємствам 242,4 т. грн. (4,7% від загальної суми боргу), по 5 підприємствам-банкрутам на суму 4887,1 т. грн. (95,3% від загальної суми боргу).

- станом на 01.07.2014 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по 9 підприємствам району складала 5509,4 т. грн., в тому числі по 3 економічно активним підприємствам 308,3 т. грн. (5,6% від загальної суми боргу), по 5 підприємствам-банкрутам на суму 5059,4 т. грн. (91,8% від загальної суми боргу), по 1 економічно неактивному підприємству на суму 141,7 т. грн. (2,6%).

За формами власності заборгованість розподілилась наступним чином:

- державна – 2360,9 т. грн. або 42,8% від загальної суми боргу. Заборгованість мають 3 підприємства.

- приватна – 3148,5 т. грн. або 57,2% від загальної суми боргу. Заборгованість мають 6 підприємств.

Найбільші боржники: ТОВ „ Завод ГРЛ” , ПАТ “Демітекс”, ЗАТ „МБУ-8”ДП „Полтаванафтогазгеологія” НАК „Надра України”, ПРФ “Центр державного земельного кадастру”.

Заборгованість зросла впродовж 2014 року на 379,9 т. грн. або на 7,4%, зменшилась в порівнянні з попереднім звітним місяцем на 405,2 т. грн. або на 6,9%.

Виникнення та зростання заборгованості впродовж поточного року спостерігалося по ПАТ “Демітекс”, ДНТП “Бурова техніка”, ПРФ “Центр державного земельного кадастру”.

З метою прискорення темпів погашення заборгованості із виплати заробітної плати вживаються слідуючи заходи:     

- проводиться моніторинг стану виплати заробітної плати;

- постійно проводиться аналіз та звірка із статистичними даними даних ДПІ м. Полтави щодо заборгованості із виплати заробітної плати;

- ініціюється складання або коригування графіків погашення заборгованості із заробітної плати.

За І півріччя 2014 року проведено 8 засідань районної комісії з питань повноти та своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати та інших соціальних виплат, на яких заслухано 13 звітів керівників, які мали заборгованість із виплати заробітної плати.

Направлено 15 інформацій до Територіальної державної інспекції з питань праці, до прокуратури району направлено 6 статистичних та 18 оперативних інформацій щодо підприємств, на яких порушуються норми трудового законодавства.

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року