Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 9 серпня
   
 

Відбулась робоча нарада з питання можливості перенесення Центру адаптації (пров. Шевченка, 5а),

24.07.2020, 15:00

24 липня в приміщенні виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради відбулась робоча нарада з питання можливості перенесення Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної Організації «Світло надії» (пров. Шевченка, 5а), якій передували збори мешканців будинків по пров. Шевченка, 3, 5, 7.

В робочій нараді взяли участь: виконавчий директор Благодійної організації «Світло надії» - Дрозд Р. А., керівник центру адаптації БО «Світло надії» - Чикурова О.В., заступник головного лікаря з адміністративно-господарської частини Полтавської Обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф.Мальцева - Абакаров Р.Ю., завідувач стаціонарного відділення №1, лікар-нарколог Полтавського обласного наркологічного диспансеру – Косиченко С.Л., ініціативна група мешканців провулку Шевченка, працівники виконавчого комітету районної ради.

Вів нараду голова Київської районної в м. Полтаві ради – Синягівський Сергій Олександрович, який наголосив, що функціонування такої установи як Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної Організації «Світло надії» це корисна та необхідна справа. Однак його розташування призводить до соціальної напруги у середовищі мешканців прилеглих будинків по пров. Шевченка (будинки №.1,3,5,7), про шо свідчать неодноразові звернення мешканців до поліції та Київської районної в м. Полтаві ради.

Мешканці нарікають на те, що підопічні центру сплять на дитячому майданчику та на лавках, просто під вікнами, а на зауваження реагують агресивно та навіть погрожують, що створює дискомфорт у життєдіяльності, загрожує життю і здоров'ю дітей, які проживають в приміщенні центру та в будинках поблизу, усвідомлюючи що такі заклади потрібні мешканці все ж переконані, що розташовуватись вони повинні там де їх клієнти не становитимуть загрози для життя та здоров'я населення.

Підсумовуючи обговорену проблему в цілому, дійшли висновку, що назріла необхідність перенесення Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної Організації «Світло надії» за іншою адресою. До цього необхідно долучитися як районній так і особливо Полтавській міській раді, яка може прийняти рішення про виділення іншого приміщення комунальної власності, для цього потрібно лише політична воля та прийняття відповідного рішення. З метою забезпечення правопорядку поблизу Центру Адаптації по пров. Шевченка, 5а, запровадити посилене патрулювання з 16.00 до 00.00 про що звернутися до відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області.

 

Архів подій за липень 2020 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<червеньсерпень>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz