Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 10 серпня
   
 

Працює спостережна комісія

22.07.2020, 08:58

20 липня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради з порядком денним:

«Про діяльність Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області з засудженими, міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі за І півріччя 2020 року».

Звітувала Савченко Олеся Віталіївна – начальник Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області. У своїй доповіді Савченко О.В. зазначила, що відповідно У своїй доповіді Савченко О.В. зазначила, що відповідно до ст.13 КВК України працівники Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області протягом І півріччя 2020 року здійснювали контроль за виконанням покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, обмеження волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням, покаранням у вигляді штрафу.

           За І півріччя 2020 року до Київського РВ надійшло на виконання 46 ухвал щодо складення досудових доповідей відносно обвинувачених осіб, з них 20 досудових доповідей необхідно було підготувати терміном менше 10 днів.

Відносно 22 обвинувачених складено досудові доповіді та направлено до суду. З них 14 досудових доповідей складено за участю обвинуваченого.

Відносно 27 осіб надано висновок про можливість виправлення без позбавлення або обмеження волі на певний строк.

Відносно 12 осіб надійшли вироки, по кримінальних провадженнях на яких складалися досудові доповіді уповноваженим органом з питань пробації.

Вивчаючи питання щодо збільшення нових кримінальних правопорушень серед підоблікових служби пробації, слід зазначити, що така ситуація склалася внаслідок зовнішніх загальнодержавних показників.

Однією з причин вчинення повторних кримінальних правопорушень є  неодноразове застосовання судами звільнення від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України до підоблікових осіб, які раніше вчиняли нові злочини.

           В умовах всесвітньої епідемії працівники Київського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Полтавській області працюють із дотриманням заходів безпеки щодо недопущення зараження короновірусною інфекцією COVID-19.

           Прийом суб’єктів пробації здійснювався в захисних масках які змінювались кожні дві години, регулярно проводилась дизенфекція канцелярських приладів, дверних ручок та столів, три рази за день здійснювалось вологе прибирання.

           Також під час реєстрації в повному режимі працював консультативний кабінет, працівник благодійної організації “Світло надії” надавав консультації відповідно до потреб клієнтів та забезпечували засобами захисту.

           Спостережна комісія

           Вирішила: інформацію начальника Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Савченко О.В. “Про діяльність Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, з засудженими, міра покарання яких не пов’язана з позбавленням волі за І півріччя 2020 року”– взяти до відома.

           Прийнято одноголосно.

 

Архів подій за липень 2020 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<червеньсерпень>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz