Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
неділя, 9 серпня
   
 

Районна рада працює!

15.05.2020, 14:10

Як відомо, постановою Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11 березня цього року на всій території України установлено карантин з 12 березня до 22 травня.

Крім того, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID-19) від 30.03.2020 № 540-IX було доповнено пунктом 11-1 розділ V "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", де зазначено, що в період карантину пленарні засідання місцевих рад, засідання виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, постійних депутатських комісій можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування.

Установлено, що до порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами, епідеміями та пандеміями, чи реалізації повноважень, пов'язаних з такими обставинами, процедурні питання.

Оскільки внаслідок введення карантинних заходів у Київському районі міста Полтави виник цілий ряд нагальних питань, мною було прийнято рішення про проведення чергової п'ятдесят першої сесії районної ради у режимі відеоконференції. До порядку денного було включено надзвичайно «гарячі» питання, що стосувалися забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) — виділення коштів на заробітну плату та нарахування соціальним робітникам, які працюють у в територіальному центрі та обслуговують одиноких непрацездатних громадян району — з одного боку, а також на виплату матеріальної грошової винагороди членам громадських формувань з охорони громадського порядку Київського району міста Полтави під час проведення карантинних  заходів — з іншого.

Як голова районної ради хочу особисто подякувати кожному свідомому депутату, незалежно від партійної приналежності та політичних переконань, за те, що знайшли час для того, щоб взяти участь у сесії та прийняти усі без винятку питання порядку денного. Усвідомлюю, що частина представників депутатського корпусу не змогли долучитися до роботи внаслідок цілого ряду поважних причин. Однак є й такі, хто свідомо знехтував потребами й інтересами громади району та самоусунувся від вирішення її проблем. І тут виникає логічне запитання: чому тисячі українських дітей, які протягом двох місяців вчаться в умовах карантину, можуть працювати дистанційно, а дорослі освічені люди, забезпечені технічними засобами та гаджетами, створеними за новітніми технологіями, — не можуть? Чому вони забувають при цьому, що ставши депутатами, несуть особисту відповідальність за ефективність та інтенсивність своєї роботи в інтересах громади, яка їх обрала? Чому не пам'ятають, що Закони України «Про статус депутатів місцевих рад» (статті 2, 10, 18, 20) та «Про місцеве самоврядування в Україні» (стаття 49) чітко зазначають, що депутати місцевих рад є представниками інтересів територіальної громади, зобов'язані виражати й захищати їх, брати участь у роботі ради, постійних депутатських комісій та інших її органів, всебічно сприяти виконанню її рішень, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування?

Наразі наша країна переживає важкий час карантину і потребує надзвичайно швидкого реагування на усі економічні, політичні та соціальні виклики, породжені пандемією. І саме ця надзвичайно показова ситуація яскраво демонструє, хто і наскільки зацікавлений у тому, щоб згладити усі гострі кути і полегшити ситуацію, в якій усі ми опинилися. Адже висвітлювати кожен свій незначний і маловагомий крок у соціальних мережах за умови відносного соціально-політичного й економічного благополуччя — це одне, а діяти чітко й злагоджено, а головне — по совісті у період всесвітньої кризи — зовсім інше. Втім, хто і як працює, чудово демонструють і перелік депутатів, які взяли участь у сесії, і результати їхнього голосування. Ці документи є відкритими й доступними для громади, оприлюднюються на офіційному сайті районної ради і без зайвих слів показують, хто є хто. Тож переконаний, що свою оцінку діям окремих представників депутатського корпусу зовсім скоро дадуть самі виборці, коли прийде час віддати свій голос за ту чи іншу політичну силу або окремого її представника.

Полтавська міська рада усвідомила усю складність ситуації, в якій опинилося наше суспільство внаслідок пандемії, та виділила додаткові кошти для працівників територіального центру та членів громадських формувань. Це вимагало термінової реакції та злагодженої роботи нашого районного депутатського корпусу, і я вважаю, ми з переважною більшістю депутатів гідно впоралися з цим завданням.

Хочу висловити подяку і членам громадських формувань з охорони громадського порядку, які підставили своє надійне плече у час, коли було потрібно оперативно й злагоджено не лише приймати важливі рішення, а й виконувати їх — забезпечувати проведення температурного скринінгу, патрулювання у визначених законодавством місцях, перевірку дотримання умов карантину в установах та закладах не тільки нашого району, а й міста в цілому.

Впевнений, що час усе розставить на свої місця. Дякую усім згаданим громадянам за принциповість і свідомість, за гідну позицію у нелегкий для країни період. А своє слово восени цього року скаже виборець.

 Голова районної ради С.О. Синягівський

 

Архів подій за травень 2020 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
<квітеньчервень>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz