Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 7 липня
   
 

Процес затвердження бюджету Київського району м. Полтави на 2020 рік триває

08.01.2020, 16:46

Інформація від 27.12.2019 р.

Шановні мешканці Київського району міста Полтави!

Учора, 26 грудня, відбулася позачергова сорок восьма сесія Київської районної в м. Полтаві ради, яка мала відбутися ще 20 грудня, однак цього не сталося через відсутність кворуму.

На 48 сесії районною радою були розглянуті усі питання, внесені до порядку денного сесії.

Але, на превеликий жаль, не прийнято життєво важливе питання «Про бюджет Київського району у місті Полтаві на 2020 рік». Сталося це через відмову депутатів фракцій ВО «Свобода», політичної партії «Рідне місто» та ВО «Батьківщина» підтримати це питання.

Неприйняття районного бюджету в означений законодавством термін призвело до того, що в районі в повному обсязі не будуть профінансовані наступні програми:

- Міська програма зайнятості населення міста Полтави на період до 2018-2020 року. В рамках цієї програми співфінансується разом з державою соціальна підтримка безробітних шляхом надання їм змоги брати участь в оплачуваних громадських роботах. У зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року асигнування закладені в проекті бюджету 2020 року більші, ніж у 2019 році. Виходячи з цього, районний бюджет не зможе стовідсотково забезпечити оплату громадських робіт;

- Програма соціального захисту окремих категорій громадян м. Полтави, які мають право на пільги. Не буде змоги в повному обсязі оплатити послуги зв’язку відповідним категоріям пільговиків.

Крім цього, в повному обсязі не будуть профінансовані видатки за рахунок субвенції на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; встановлення телефонів особам з інвалідністю І і ІІ груп в рамках виконання обласної програми соціального захисту населення на 2020 рік.

Що стосується захищених статей бюджету, які означені ст. 55 Бюджетного Кодексу України, то слід зазначити, що у територіальному центрі обслуговування населення, заробітна плата всіх працівників якого зростає кожен рік, бо прив’язана до мінімального прожиткового мінімуму станом на 1 січня, не буде змоги виплатити обов’язкові складові заробітної плати у повному обсязі.

Виходячи з цього, мною дано доручення заступнику голови районної ради В.І.Контарчуку, до посадових обов’язків якого входить організаційне забезпечення роботи районної ради, підготовки сесій районної ради, роботи її постійних комісій, якісне опрацювання питань та проектів рішень, що виносяться на розгляд районної ради, усунути всі недоліки та забезпечити підготовку вищевказаного питання до повторного розгляду. І тільки після того, як буде випрацювано належний варіант бюджету, буде скликано чергову сесію районної ради.

Нині заступник голови районної ради В.І Контарчук працює над цим. Як тільки питання буде вирішено, я як голова районної ради готовий терміново, у будь-який час, скликати сесію.

 Голова районної ради С.О.Синягівський

 

Інформація від 02.01.2020 р.

Зважаючи на те, що питання прийняття бюджету на 2020 рік залишається надзвичайно актуальним для життєдіяльності району, Київська районна в місті Полтаві рада продовжує працювати над його вирішенням.

Даючи заступнику голови районної ради Контарчуку В.І. доручення терміново скликати засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів, я наполягав на тому, щоб його було призначено якнайшвидше, а саме 27 грудня 2019 року о 15.00. Однак комісія на засідання не зібралася.

В подальшому за моїм дорученням В.І.Контарчук звернувся до голови вищезгаданої комісії, депутата В.Є.Сороки, який дав згоду скликати комісію 8 січня 2020 року о 13.00.

Тож запрошую депутатів районної ради до участі в роботі комісії. Щойно депутатами буде випрацювано і узгоджено проект рішення «Про бюджет Київського району у місті Полтаві на 2020 рік», я терміново видам розпорядження про скликання сесії районної ради.

 Голова районної ради С.О.Синягівський

 

 Інформація від 08.01.2020 р.

Ще 27 грудня минулого року після того, як на сесії районної ради не було затверджено бюджет району на 2020 рік, даючи доручення заступнику голови районної ради Контарчуку В.І. терміново скликати засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів, я закликав увесь депутатський корпус до консолідованої роботи.  Після призначення головою бюджетної комісії Сорокою В.Є. засідання на 8 січня поточного року, як голова районної ради я щиро очікував, що сьогоднішній день стане вирішальним у розв’язанні цієї проблеми. Однак мої сподівання не справдилися — засідання бюджетної комісії не відбулося через відсутність кворуму.

Взяти участь у сьогоднішній роботі постійної депутатської комісії з питань економічної політики, планування бюджету та фінансів зголосилася чимала кількість представників депутатського корпусу, на засідання прибули усі розпорядники бюджетних коштів. До депутатів апелювала заступник голови районної ради-начальник управління соціального захисту населення Кобищан Н.О., яка наголосила на тому, що неприйняття бюджету вже на сьогодні ускладнює процес проведення тендерної процедури по закупівлі поштових послуг з виплати та доставки пільг і житлових субсидій, державних соціальних допомог, компенсацій та гарантій. У в разі наявності кворуму ми сьогодні мали змогу плідно і консолідовано попрацювати заради забезпечення безперебійного бюджетного процесу в районі, однак цього, на превеликий жаль, не сталося.

Я наголосив заступнику голови районної ради В.І.Контарчуку на необхідності продовжувати організаційне забезпечення роботи вищезгаданої депутатської комісії. Як тільки усі спірні питання буде усунуто, я невідкладно скличу сесію районної ради.

 Голова районної ради С.О.Синягівський

Інші події за 8 січня 2020 р.:

• Працює комісія з питань захисту прав дитини (10:55)
 

Архів подій за січень 2020 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<груденьлютий>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz