Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 12 грудня
   
 

Відбулося виїзне засідання спостережної комісії виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради

31.07.2019, 11:41

           30липня 2019 року в Державній установі "Полтавська установа виконання покарань № 23", відбулося виїзне засідання спостережної комісії виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради з порядком денним:

І. Про діяльність Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, з засудженими, міра покарання яких не пов'язана з позбавленням волі за І півріччя 2019 року.

           Звітувала Кропивка Лілія Миколаївна – начальник Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, підполковник внутрішньої служби.

У своїй доповіді Кропивка Л.М. зазначила, що за останні кілька років Україна зробила значні кроки в напрямку впровадження пробації. У 2015 році було прийнято ЗУ «Про пробацію, в 2016 році – внесено зміни до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів та інших законів, необхідні для забезпечення повноцінного впровадження пробації в Україні. Службу пробації було створено шляхом реформування Кримінально-виконавчої інспекції, яка відповідала за виконання вироків, не пов'язаних з позбавленням волі. Нинішня реформа має забезпечити зміну в підходах, а саме перехід від покарання та контролю до реабілітації та соціалізації, а також забезпечити розуміння та залучення суспільства до нового способу роботи з особами, які скоїли правопорушення.

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» № 2234-19 від 07.12.2017 року, який набрав чинності 06.02.2018 року та яким вводиться новий вид адміністративного стягнення оплачуванні суспільно корисні роботи, Київським РВ філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області до органів місцевого самоврядування направлено запити щодо визначення переліку об'єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт, які будуть виконуватися особами, притягнутими до адміністративної відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

Водночас, на уповноважені органи з питань пробації покладається обов'язок виконання рішень суду, що набули законної сили, а чинними законодавчими й нормативними актами не передбачено можливості повернення вказаних рішень до суду, а також примусового виконання таких рішень державними виконавцями.

За І півріччя 2019 року до Київського РВ надійшло на виконання 52 ухвали (з них 2 ухвали відносно неповнолітніх) щодо складення досудових доповідей відносно обвинувачених осіб, з них 25 досудових доповідей необхідно було підготувати терміном менше 10 днів.

Відносно 52 обвинувачених складено досудові доповіді та направлено до суду. З них 26 досудових доповідей складено за участю обвинуваченого.

Відносно 34 осіб надано висновок про можливість виправлення без позбавлення або обмеження волі на певний строк.

Відносно 6 осіб надійшли вироки, по кримінальних провадженнях на яких складалися досудові доповіді уповноваженим органом з питань пробації.

На сьогоднішній день залишається проблемним питання строків, які визначає для складення досудової доповіді суд. Також до уповноваженого органу з питань пробації із суду надходять ухвали на обвинувачених, які неодноразово судимі, а саме 3 і більше разів, що є не логічно, так як особа вже навряд чи змінить свою структуру поведінки.

Аналізуючи причини і умови, які сприяли вчиненню повторних злочинів засудженими особами, слід визначити ряд факторів, які підштовхують їх до вчинення кримінального правопорушення.

Найбільш характерними є схильність до вчинення злочину, згубний вплив побутового оточення з антисуспільною спрямованістю, не бажання працювати та стати на шлях виправлення.

Вивчаючи питання щодо збільшення нових кримінальних правопорушень серед підоблікових служби пробації, слід зазначити, що така ситуація склалася в наслідок не стабільної ситуації в країні, безробіття,  соціальної не визначеності засуджених.

Київський РВ продовжує спільну роботу із Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області в частині проведення першочергових розшукових заходів відносно підоблікових осіб та подальшого направлення матеріалів, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, службами у справах дітей та іншими державними і громадськими організаціями, в частині контролю за поведінкою підоблікових неповнолітніх, протидії повторній та рецидивній злочинності,  навчанні (або здобутті професії), з метою недопущення протиправної поведінки даною категорією підоблікових осіб.

 

           Спостережна комісія вирішила інформацію начальника Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Кропивки Л.М. "Про діяльність Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, з засудженими, міра покарання яких не пов'язана з позбавленням волі за І півріччя 2019 року."– взяти до відома.

ІІ. Про забезпечення правового і соціального захисту персоналу Державної установи "Полтавська установа виконання покарань № 23".

Звітувала Любенко Інна Володимирівна – начальник відділу по роботі з персоналом  Державної установи "Полтавська установа виконання покарань № 23".

 У своїй доповіді Любенко І.В. зазначила, що Питання соціального та правового захисту персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України регулюється Законом України «Про Державну Кримінально-виконавчу службу» (Розділ V ст. 21-23) та Розділом ІХ (соціальний захист поліцейських) Закону України «Про Національну поліцію».

Персонал державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№23)», який входе до складу чергових змін несе службу за графіком доба через три. Для осіб середнього та старшого начальницького складу та осіб молодшого начальницького складу, які входять до денної чергової зміни встановлено п'ятиденний робочий тиждень, з двома вихідними днями. Вихідні, святкові та неробочі дні є днями відпочинку для співробітників, крім тих, які залучені до виконання службових обов'язків. Співробітники, які виконували службові обов'язки у вихідні, святкові та неробочі дні, крім тих, які працюють у змінному режимі, відповідний час для відпочинку в порядку компенсації надається протягом двох наступних місяців.

 Співробітникам надається перерва для відпочинку і харчування, так для осіб з 5 – ти денним робочим тижнем 1 година перерви з 12-00 до 13-00 години. Для осіб, які проходять службу за графіком доба через три – передбачено відпочинок до 4 годин.

Забезпечується працівникам право на відпочинок шляхом надання щорічних відпусток та додаткових відпусток встановлених Законом України «Про Національну поліцію» та Законом України «Про відпустки».

Тривалість щорічної оплачуваної відпустки для осіб рядового і начальницького складу становить 30 діб. За кожний повний календарний рік служби після досягнення п'ятирічного стажу служби надається 1 календарний день додаткової оплачуваної відпустки, але не більше як 15 календарних днів. Для працівників, які працюються за трудовим договором (вільнонайманого персоналу) відпустка надається тривалістю 24 календарних дні та 4 календарні дні по колективному договору. Всього 28 календарних днів.

В установі надаються додаткові оплачувані відпустки в зв'язку із навчанням, творчі відпустки, соціальні відпустки, відпустки без збереження заробітної плати (грошового забезпечення) та інші види відпусток відповідно до законодавства України.

Відпустки в установі надаються згідно до затвердженого графіку відпусток який погоджується з Профспілковою організацією. У разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за невикористані відпустки.

Особам рядового і начальницького складу встановлюється пільговий залік вислуги років для призначення пенсії – один місяць служби за сорок днів, особам призначеним для тримання засуджених до довічного позбавлення волі – один місяць служби за півтора місяця. Особам рядового і начальницького складу один раз на рік виплачується матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення)

Співробітники, які проходять службу в установі за їхнім бажанням можуть здобути вищу освіту вступивши до Академії Державної пенітенціарної служби за державні кошти, за напрямками підготовки «Правоохоронна діяльність», «Правознавство» та «Психологія». Так у 2019 році на навчання до академії вступили 6 співробітників з числа осіб рядового та середнього начальницького складу.

Співробітникам Державної кримінально-виконавчої служби гарантується медичне забезпечення в закладах охорони здоров'я Міністерства внутрішніх справ України, та 25 січня 2019 року установою та Територіальним медичним об'єднанням Міністерства внутрішніх справ України по Полтавській області було укладено договір про надання медичних послуг.

З метою розвитку фізичної культури і спорту в установі об лаштований та функціонує спортивний та тренажерний зали, для персоналу проводяться заняття з фізичної підготовки. За участю співробітників проводяться спортивні змагання. У 2019 році футбольна команда установи посіла 3 призове місце в Чемпіонаті з міні-футболу серед установ виконання покарань Полтавської області. Побудовано та облаштовано кімнату відпочинку персоналу під час несення служби.

В установі діє профспілкова організація, члени якої мають змогу влітку оздоровлюватися та відпочивати в Реабілітаційному центрі «Таврія», що розташований на березі Азовського моря. Також персонал установи та члени їх сімей мали змогу відпочити в Парку імені «Фельдмана» та Парку Горького м. Харкова. До новорічних та різдвяних свят а також Дня захисту дітей діти працівників установи отримують солодкі подарунки а також мають змогу відвідати Циркові вистави.

Керівництвом установи вживаються заходи для покращення соціального захисту та психологічного супроводу під час проходження служби персоналу установи, а саме в установі виділено приміщення для створення кімнати для психоемоційного розвантаження персоналу, але через брак коштів роботи в даному напрямку поки що призупинено. Дана кімната необхідна для проведення психологічних, групових та корекційних заходів із персоналом.

      Спостережна комісія вирішила інформацію начальника відділу по роботі з персоналом Державної установи "Полтавська установа виконання покарань № 23" Любенко Інни Володимирівни – взяти до відома.

 

 

 

 

 


 

Архів подій за липень 2019 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червеньсерпень>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz