Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 7 липня
   
 

Відбулася позачергова сорок восьма сесія Київської районної в м. Полтаві ради

27.12.2019, 15:47

Шановні мешканці Київського району міста Полтави!

Учора, 26 грудня, відбулася позачергова сорок восьма сесія Київської районної в м. Полтаві ради, яка мала відбутися ще 20 грудня, однак цього не сталося через відсутність кворуму.

На 48 сесії районною радою були розглянуті усі питання, внесені до порядку денного сесії.

Але, на превеликий жаль, не прийнято життєво важливе питання «Про бюджет Київського району у місті Полтаві на 2020 рік». Сталося це через відмову депутатів фракцій ВО «Свобода», політичної партії «Рідне місто» та ВО «Батьківщина» підтримати це питання.

Неприйняття районного бюджету в означений законодавством термін призвело до того, що в районі в повному обсязі не будуть профінансовані наступні програми:

-      Міська програма зайнятості населення міста Полтави на період до 2018-2020 року. В рамках цієї програми співфінансується разом з державою соціальна підтримка безробітних шляхом надання їм змоги брати участь в оплачуваних громадських роботах. У зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року асигнування закладені в проекті бюджету 2020 року більші, ніж у 2019 році. Виходячи з цього, районний бюджет не зможе стовідсотково забезпечити оплату громадських робіт;

-      Програма соціального захисту окремих категорій громадян м. Полтави, які мають право на пільги. Не буде змоги в повному обсязі оплатити послуги зв’язку відповідним категоріям пільговиків.

Крім цього, в повному обсязі не будуть профінансовані видатки за рахунок субвенції на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; встановлення телефонів особам з інвалідністю І і ІІ груп в рамках виконання обласної програми соціального захисту населення на 2020 рік.

Що стосується захищених статей бюджету, які означені ст. 55 Бюджетного Кодексу України, то слід зазначити, що у територіальному центрі обслуговування населення, заробітна плата всіх працівників якого зростає кожен рік, бо прив’язана до мінімального прожиткового мінімуму станом на 1 січня, не буде змоги виплатити обов’язкові складові заробітної плати у повному обсязі.

Виходячи з цього, мною дано доручення заступнику голови районної ради В.І.Контарчуку, до посадових обов’язків якого входить організаційне забезпечення роботи районної ради, підготовки сесій районної ради, роботи її постійних комісій, якісне опрацювання питань та проектів рішень, що виносяться на розгляд районної ради, усунути всі недоліки та забезпечити підготовку вищевказаного питання до повторного розгляду. І тільки після того, як буде випрацювано належний варіант бюджету, буде скликано чергову сесію районної ради.

Нині заступник голови районної ради В.І Контарчук працює над цим. Як тільки питання буде вирішено, я як голова районної ради готовий терміново, у будь-який час, скликати сесію.


Голова районної ради С.О.Синягівський
 

Архів подій за грудень 2019 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<листопадсічень>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz