Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 3 червня
   
 

Проведено рейд- перевірку

21.11.2019, 16:00

21 листопада члени спостережної комісії провели рейд-перевірку діяльності адміністрації Державної установи "Полтавська установа виконання покарань №23".

Перевіркою встановлено, що адміністрація Державної установи ”Полтавська установа виконання покарань № 23” у повному обсязі запроваджує методи виправно-трудового впливу, об’єктивно застосовує до засуджених міри заохочення і стягнення.

Члени комісії побували в житлових, службових, культурно-побутових приміщеннях та оглянули харчоблок. Харчування засуджених організовано на хорошому рівні, добовий раціон різноманітний.

          Члени спостережної комісії оглянули житлові, службові, культурно-побутові приміщеннях та перевірили, як організовано роботу операторів у котельні.

Чергування операторів відбувається цілодобово згідно графіка. Кожний оператор має посвідчення про допуск до роботи. Газова апаратура у справному стані, регулярно проводяться регламентні та ремонтні роботи. Порушень трудової і технологічної дисципліни не зафіксовано.

Також оглянуто банно-пральний корпус. Техніка — пральні машини, преси, сушарки — відремонтовані, санітарний стан у пральні хороший.

Перевірено житлові приміщення. Постільні приладдя замінюються регулярно, згідно з графіком. Житлова площа на одну особу становить більше 4 кв. м (при нормі від 2,5 –4 кв. м) та об’єм повітря на одну особу 14 куб. м (при нормі від 9 –12 кв. м).

Культурно-побутові приміщення укомплектовані бібліотечками художньої літератури, встановлені комп'ютери, телевізори, відеомагнітофони і спортивні куточки, обладнано молитовну кімнату. Також в установі виконання покарань відремонтовано дворик для прогулянки засуджених, встановлено гімнастичні бруси та перекладину.

Членами спостережної комісії оглянуто кімнати тривалих побачень. Відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України, для засудженого тривале побачення можливе 1 раз на три місяці. Вартість перебування в кімнаті тривалих побачень однієї особи за добу в зимовий період становить 606 грн., діти до шести років перебувають безкоштовно. Кімната тривалих побачень складається з прихожої, санвузла, ванної кімнати, спальні та кухні, яка повністю укомплектована, починаючи від столових приладів, закінчуючи електропічкою та холодильником, що дає можливість приготувати різноманітні страви. Усі кімнати облаштовані сучасними меблями.
 

Архів подій за листопад 2019 р.:

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<жовтеньгрудень>

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz