Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 22 жовтня
   
 
Голова райради Київського району м.Полтави

Шановні добродії!

Вас вітає Київський район м. Полтави!

Для кожного з нас це — рідний куточок славного міста, це місце, де ми народжуємося, живемо, працюємо та виховуємо наших дітей, де впродовж тисячоліть мешкали наші предки.

Ми пишаємося своєю історією, адже її події тісно переплітаються з долею та культурою інших народів. Саме у нашому районі жили та працювали сотні легендарних особистостей: це відомі скульптори, письменники, художники, полководці, науковці, спортсмени та видатні громадські діячі, серед яких — Іван Бунін, Микола Вавилов, Григорій Мясоєдов, Володимир Вернадський, Микола Скліфосовський.

Ми маємо потужний науково-освітній потенціал — це Інститут свинарства ім. Квасницького, Полтавська державна аграрна академія, Полтавський університет споживчої кооперації України, психіатрична лікарня ім. Мальцева, Полтавська сільськогосподарська дослідна станція. У нас є ґрунтовні надбання у виховній та навчальній роботі, організації дозвілля. Унікальним є промисловий комплекс району — підприємства нафтопереробної, металообробної, хімічної, харчової, легкої промисловості.

Неможливо кількома словами розповісти про історію і сучасність нашого району. Ми будемо раді вітати кожного, хто забажає пройтися його вулицями, помилуватися нашою природою, поспілкуватися з людьми.

      

          Біографія                                                                   

Голова районної ради                    С.Синягівський


Прийом громадян:

1-й понеділок місяця з 13.00 до 16.00,

3-й вівторок місяця з 14.00 до 17.00

(за попереднім записом)

Контактний телефон: 0532565888

 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz